Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 22 січня 2018 08:24

Для лісничих Солотвинського лісового господарства провели науково-практичний семінар

Нещодавно Громадська екологічна організація «Еко-Галич» провела навчально-практичний семінар для лісничих та їх помічників, інспекторів, майстрів та інженерів Солотвинського ДЛГ в рамках проекту «Збереження біологічного різноманіття в умовах ведення лісового господарства Прикарпаття», на базі еколого-освітнього комплексу Галицький національний природний парк.

Директор Галицького НПП Гайдук Олег Ярославович привітав гостей, виступивши з промовою про значення Галицького НПП для екологічної освіти населення та працівників лісового господарства, наголосивши на важливості охорони біологічного різноманіття у лісах Прикарпаття.

Учасники семінару отримали цікаву інформацію від експертів-лекторів проекту про представників Червоної книги України, які населяють ліси Карпат, а також про способи їх охорони в умовах ведення лісового господарства.

Учасники семінару вчились визначати рослини з гербарних зразків; птахів і звірів - з експонатів у музеї природи, у Центрі реабілітації диких тварин, інформаційних стендів та визначали сліди на «звіриній стежині». Отримані знання лісівники зможуть використовувати в своїй подальшій професійній діяльності та для створення охоронних зон у місцях репродукції представників Червоної книги України.

Проект реалізується за сприяння Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Посольства Фінляндії в Україні, спільно з Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, за сприяння Міністерство екології та природних ресурсів України, Івано-Франківської обласної ради та Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів).

За матеріалами Громадської екологічної організації «Еко-Галич»

0004

0003

0002

0001

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg